Information Overload

18. dubna

Víte, jak se projevuje informační přetížení jedince? Není vám to povědomé? Ale vážně - jedná se o regulérní chorobu, doprovázenou trávícími problémy, srdečními problémy a hypertenzí, poruchami spánku a sexuálního života.
Tak bacha, nepřehánějte to s tim Internetem, vobčas si zajděte na sluníčko, na sjezdovku, do kina na StarWars (nyní již ve verzi 2.0)... a tak...

Přesto čtete dál?. Dobrá. Možná vás bude tedy zajímat, jestli je psaní duševní porucha. Zajímalo to zejména Irenu Šulcovou, tak se na to byla zeptat u odborníka.

Neúnavný lovec slavných jmen jansan také nelenil. Žádná známá osobnost s konektivitou neví dne ani hodiny, kdy na ni jansan zaútočí svým intervyjewujícím mailem.
Dnes přináší cenné úlovky - nejprve je to obsáhlý rozhovor se spoluautorem Halle-Boppovy komety A. Hallem, na který navazuje článek Kosmické pověry včera a dnes.
Ale hlavně - nenechte si ujít rozhovor s objevitelem Zeměplochy Terry Pratchettem (sice kratičký, ale zato náš). No a s ním související článek Terry Terrific.

Všechna snaha marná. To nebyl povzdech, ale název povídky Karla Šlajsny. Druhá povídka Jana Zahrádky se jmenuje - Moje UFO.

Oproti tomu Mars PathFinder žádné UFO ještě nepotkal. A to ani 21.3., ani 28.3., natožpak 4.4. nebo 11.4. Ani náhodou.

Jo - a recenze od Dimouna & Máši ... budou příště. Abychom vás náhodou nepřetížili, těma našema informacema.

Vaše,
--AmberCREW


Archiv