Galerie

Net Links Description
Elektronická galerie Naprosto nepřekonatelná elektronická galerie, která se věnuje především současným umělcům. A co navíc, obrazy, které se Vám líbí, si můžete po Internetu objednat. Je jednou z nejrozsáhlejších elektronických galerií.
Louvre Dopravní spojení, historické informace, plán Louvru, přehled sbírek s přehlednými mapkami, ukázky exponátů a jiné.
Metropolitan Museum of Art Na těchto stránkách lze nalézt přehled sbírek této New-Yorské galerie, vlastnící více než dva milióny uměleckých děl, z nichž některá jsou až 5000 let stará. Dále přehled o akcích muzea, koncertech, aukcích a podobně.
Wentworth Gallery Tato virtuální galerie je propojena s několika skutečnými galeriemi, takže se zde můžete dozvědět o probíhajících výstavách po celém světě. Řadu obrazů, které jsou zde prezentovány, si můžete koupit.
Williams Gallery of Fine Art Další rozlehlá virtuální galerie, která umožňuje i on-line nákup obrazů po Internetu. Nechybí tu ani přehledný katalog autorů a stránka s nejnovějšími díly.
Tak, to je vše. Chybí-li zde Váš oblíbený link, můžete ho zařadit.


** Teleport system ver. 1.1 **