Prázdniny v tahu, konečně

18. září

Léto se projevuje mj. poklesem zájmu o Internet, což si vysvětlujeme tím, že naše čtenářstvo, místo aby sedělo u svých prohlížečů, případně psalo pochvalné mailíky na naše hlavy, sedí někde u vody, a místo browsení na webu brousí někde po cizích krajích, čte jenom knihy - a to vše off-line.
Naštěstí je doba volna za námi a vy se vracíte ke strojům, stíráte prach z monitorů a protahujete lenivé závity v kostěných schránkách tam na horním konci těla. Dobře vám tak, nevděčníci.

AmberZine nezná okurkovou sezónu, čehož jsou důkazem naše prázdninová čísla (viz archiv). Dominují v nich příspěvky do naší soutěže o nejlepší původní povídku., která dosud neskončila. Od posledního vydání došlo opět sedm nových povídek splňujících požadovaná kritéria. Zde jsou:

O prázdninách jsme uzavřeli rubriku Pathfinder, místo ní se rozjíždí rubrika další s názvem Astro. Příspěvek do ní nám zaslal Pavel AsPa Koten.

Jansan nezklamal a opět za vás pilně četl Wired.. Také neváhal a napsal svůj komentář k recenzi Drexlerovy knihy Engines of Creation z minulého čísla.

No a nakonec je tu jedna BVerova skeptická zkušenost s maillistem Mensy.

Tolik prozatím,
třeba se i ozvěte...

--Vaše AmberCREW

P.S.: Vyšel Živel č. 7 (nezvykle brzo po č.6, s nezvyklým obsahem, s nezvyklou formou)

P.S.: Dne 25.9. v 17:00 bude v knihkupectví Krakatit (Jungmanova ulice) k vidění... Terry Pratchett (!)


Archiv