AmberTwin One (speciál)

AGOBIHO BANDA ETHER ZNEŠKODNĚNA

13. listopadu

AmberTwin Two

Vivat Avalon

13. listopadu
To jsme si oddechli!

Konečně může světová veřejnost povstat od televizorů, vypnout rádia a věnovat se jiným věcem, vzpamatovat se a vrátit se k normálnímu životu.
Zprávy, kterými nás zásobovala agentura HWN (HalloWeen News) a spřátelený australský webzine Fly-by-Wire, budou na památku oněch hektických chvil mezi 24. říjnem a 10. listopadem umístěny ve speciální rubrice BRAIN MELTDOWN.
Až se vše vrátí do normálních kolejí, věnujeme tomuto tématu jistě samostatnou úvahu, ne-li dvě.

Zde jsou tedy poslední záznamy celé aféře ETHER tak, jak jsme je průběžně získávali a překládali. Výhradně, jako jediný elektronický magazín v Čechách:

Život se vrací do normálních kolejí, po dlouhé době se opět klidně vyspíme. AmberZine zasílá blahopřejný telegram ing. Teslovi a všem, kteří mu pomáhali.

Vaši
==AmberCerw

P.S.: Server magazínu Fly-by-Wire byl dnes ráno dočasně mimo provoz. Patrně kvůli technickým problémům způsobeným vysokou návštěvností tohoto uzlu.

Vzhledem k chaosu kolem aféry ETHER jsme byli nuceni odsunout příspěvky normálního vydání našeho čtrnáctideníku.
Dnes tedy splácíme dluh a opožděně uveřejňujeme výtah z časopisu Wired (jansan). Dále pak NewImovo zpravodajství z rubriky Astro - Pavel NewIm Koten nicméně nelenil a napsal další aktuální příspěvek.

Vzpomněli jsme si také na rubriku SF... Že ji ještě máme, o tom vás přesvědčí jXb, který e-mailem zpovídal českého spisovatele Václava Semeráda. K tomu připojuje jansan svůj komentář z kanadského úhlu pohledu.

Když už jsme u tý sakra scifi, máme tady dvě důležité ohlášky:

Možná, že už to víte, ale Parcon(98) == Avalcon(98). Rozhodnutí padlo na podzimní poradě SF klubů. Byl u toho i náš zpravodaj a zároveň člen SFK Avalon - tedy obojživelník NewIm.
Blahopřejeme Chotěbořským.

Dále - Krakatit bude pořádat -LITERÁRNÍ MATINÉ-, která se budou konat v Café-baru knihkupectví Krakatit každý první čtvrtek v měsíci.
adresa: Praha 1, Jungmannova 14; 1.patro, 13,00-19,00 hod.

Půjde o "neformální setkávání autorů, překladatelů, výtvarníků, redaktorů, nakladatelských pracovníků a všech příznivců a čtenářů literatury science-fiction, fantasy a hororu".

Díky Zbraním Avalonu můžeme uzavřít toto jednovaječné dvojče dvojicí powídek Karla Šlajsny - Cesta za slávou a Následky nedokončené schůze.

Hezký počteníčko vinšuje
--AmberCrew


Archiv