7.června Y2K-1
Léčitelé a uzdravovatelé

 
7.května Y2K-1
Jiří W. Procházka

 
4. února Y2K-1
(no name)

 
21. ledna Y2K-1
(no name)

 
7. ledna Y2K-1
Běží liška k Bagdádu

 
10. prosince 1998
Přejeme Wám Weselé Wánoce

 
26. listopadu 1998
Nebe šedé jak mrtvý kanál TV

 
12. listopadu 1998
Manifesto potřetí

 
29. října 1998
Manifesto podruhé

 
4. říše
Čtvrtá říše

 
15. října 1998
Manifesto

 
2. října 1998
amber.zine.cz

 
Holydej-pak 
Prázdninová směs

 
11. června 1998 
Dveře do léta

 
28. května 1998 
CD-ROM AmberZine!

 
14. května 1998
Zběsilá Líza

 
30.dubna 1998
 Přituhuje

 
16. dubna 1998 
Ztráta orientace

 
1.apríla - 2.dubna 1998
AmberZine mění orientaci (SPECIÁL)

 
19. března 1998
V dobré víře
 
 
Zip-A-Zine


Komprimovaná příloha magazínu
AmberZine

Z této stránky si můžete stáhnout celé číslo AmberZinu v ZIPované formě, kteroužto službou se snažíme reagovat na požadavky některých našich čtenářů, kteří nechtějí Společnosti Proti Telefonování platit horentní sumy za mizernou konektivitu.

Co tedy v Zip-A-Zinu najdete?
Všechny příspěvky ve formátu HTML prolinkované mezi sebou tak, aby to co nejvěrněji odpovídalo tomu, co byste viděli, kdyby telefony v České republice nebyly ty nejdražší v Evropě. 

Archivy jsou pořizovány ZIPem, 
kterýmá snad každý (pokud ne, pak si  můžete stáhnout poslední verzi WinZIPu odtud). 

Přejeme příjemnou zábavu...

Za redakci

Jiří Brossmann
 
Přátelé downloadeři! Jak jste jistě postřehli, vznikly v poslední době poměrně rozsáhlé díry v periodičnosti vydávání zipzinu. ¨Bylo to jednoznačně tím, že člověk o kterém jsem myslel, že bude v této činnosti pokračovat místo mě, se odmlčel, tudíž mi nezbývá něž myslet si, že to opět celé zůstalo na mně. Nicméně v poslední době došlo k několika změnám v rámci celého amber.zinu, z nichž nejzávažnější je ta, že perioda vydávání poklesla ze 14 dnů na 1 měsíc. To mi snad umožní vyrábět opravdu pravidelně zipovaná čísla (kromě prázdnin samozřejmě, kdy nejsem v Praze a nemám konektivitu). Doufám, že se to povede. Chtěl bych také poděkovat všem, kdo mi píšou, že mi drží palce, protože jejich maily jsou to jediné, co mě donutilo opět začít zipovat. Howg.
[12.5 1999 - jIRI] 

Vážení stahovači zipzinu. Jak jsem už psal dříve, dostávám se do časového skluzu a na zipování už mi neybývá tolik času jako dříve. To způsobuje tu nepříjemnou skutečnost, že zipziny se objevují dost chaoticky. Naštěstí se ozval jeden z čtenářů amber.zinu, který by chtěl tuto službu převzít za mně, takže hned jak budou vyjasněny věci kolem přístupových práv a technické stránky věci, doufám, že to bude se zipováním o něco lepší. Zatím díky za pochopení a přeju rychlé linky... 
[jIRI]